Akdoğan Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık; 1999 yılından itibaren, Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşıma, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Eşya Depolama Hizmetleri, Özel Eşya ve Fabrika Taşıma hizmetleri veren sektörde tecrübesi ve deneyimi ile yer edinmiş bir nakliyat firmasıdır. Akdoğan Evden Eve Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, genel nakliyat ve taşımacılık sorunlarını en az düzeye indirip, tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet verir. 

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe yaşanan güven ve hız problemlerini ortadan kaldırmak adına müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için gelişen son teknolojileri takip eder ve ona göre kalitesini ve hizmetini artırır. Güçlü filosu ve yeterli personeli ile müşterilerinin talep ve isteklerini en hızlı bir şekilde güvenle yerine getirir. 

Adana, Ceyhan, Yumurtalık, Kozan, Kadirli, Pozantı, Erzin, Dörtyol, Ayvalık, Balıkesir, Burhaniye, Güre, Küçükkuyu, Akçay, Altınoluk, Gömeç, Osmaniye, İskenderun, Hatay ve çevre çukurova bölgelerinde aktif olarak hizmet verirken. Balıkesir'de ki şubesi ile de balıkesir ve çevre bölgelerinin nakliyat ve taşımacılık hizmetleri taleplerini yerine getirir. Aynı zamanda Şehirler arası, Şehir içi taşımacılık konusunda tecrübeli şoför kadrosu ile müşterilerine %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için uğraşır. 

Akdoğan Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık; Vizyon olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, sektörde yaşanan problemleri ortadan kaldırarak müşterilerine güven ve kaliteyi her zaman sunmayı misyon edinmiştir. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe öncü firma olmayı, güven ve hızlılık konusunda taktir edilecek bir firma olayı vizyon edinmiştir.

evden-eve-tasima-ceyhan

asansorlu-tasimacilik-ceyhan